21 Alaşım 2 Parça Kalıplı Tekerlek 5x130 5x114.3 5x120 A6061 T6 Alloy'da Özel Halı 18-24 Inch Lüks Arabalar için
Ticaret Mülkleri
Temel Özellikler
| Model NO.: | SS9376 | Type: | Jant |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Finishing: | GELENEK | Wheel Accessories: | Orta kapak |
| Spoke Type: | Düz Konuşmacı | Size: | 18"-24" |
| H/PCD: | 5x120 | ET: | GELENEK |
| CB: | 57.1-74.1 | Material: | A6061 |
| Weight: | 15kg/16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Production Capacity: | 50000 adet/yıl |
| Boyut Aralığı | 18" - 24" |
| Bijon Aralığı (PCD) | 5x120, 5x130, 5x114.3 |
| Ofset (ET) | Özel |
| Merkez Çapı | 57.1mm - 74.1mm |
| Malzeme | A6061 Alüminyum Alaşım |
| Ağırlık | 15kg Net / 16kg Brüt |
| Renk ve Kaplama | Özel |
| Yük Kapasitesi | Tekerlek başına 690kg / 1380lbs |
- Malzeme: A6061 T6 dövme alüminyum alaşım
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL kalite standartlarına göre üretilmiştir
- Lüks araç uygulamaları için tasarlanmıştır
Hassas üretim, yanlış uyum veya aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltarak araç özellikleriyle mükemmel uyum sağlar.
Stiller, özellikler, kaplamalar ve kişiselleştirilmiş logolar dahil olmak üzere eksiksiz özelleştirme seçenekleri, benzersiz tercihlerinize uyacak şekilde mevcuttur.
Dövme göbek tasarımı, direksiyon ve yükleme kabiliyetlerinden ödün vermeden genişliği artırarak hızlanma, frenleme ve viraj alma konularında üstün araç tepkisi sağlayarak daha dinamik bir sürüş deneyimi sunar.
Gelişmiş dövme işlemi, yüksek sıcaklıkta erime olmadan malzeme yoğunluğunu ve mekanik mukavemetini artırarak üstün yapısal bütünlük ve uzun ömürlü performans sağlar.