21 κράμα 2 κομμάτια πλαστικό τροχό 5x130 5x114.3 5x120 Custom Rim σε A6061 T6 κράμα για 18-24 ίντσες πολυτελή αυτοκίνητα
Εμπορικά Ακίνητα
Βασικές Ιδιότητες
| Model NO.: | SS9376 | Type: | Χείλος |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24» |
| Finishing: | ΕΘΙΜΟ | Wheel Accessories: | Κεντρικό καπάκι |
| Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ | Size: | 18" - 24" |
| H/PCD: | 5x120 | ET: | ΕΘΙΜΟ |
| CB: | 57,1-74,1 | Material: | A6061 |
| Weight: | 15 kg/16 kg | Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες |
| Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος |
| Πεδίο μεγέθους | 18" - 24" |
| Παράδειγμα προβολέων (PCD) | 5x120, 5x130, 5x114.3 |
| Αντιστάθμιση (ET) | Τάγμα |
| Κεντρική διάτρηση | 57.1mm - 74.1mm |
| Υλικό | Α6061 Σύνθεση αλουμινίου |
| Βάρος | 15 kg Καθαρό / 16 kg Ακαθάριστο |
| Χρώμα & Φινίρισμα | Τάγμα |
| Κατηγορία φορτίου | 690kg / 1380lbs ανά τροχό |
- Υλικό: A6061 T6 πλαστικό κράμα αλουμινίου
- Κατηγορία φορτίου: Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα ποιότητας VIA/JWL
- Σχεδιασμένα για εφαρμογές σε πολυτελή οχήματα
Η ακριβής κατασκευή εξασφαλίζει την απόλυτη συμβατότητα με τις προδιαγραφές του οχήματος, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους για την ασφάλεια που προκαλούνται από την ακατάλληλη τοποθέτηση ή την βλάβη των εξαρτημάτων.
Πλήρεις επιλογές προσαρμογής διαθέσιμες, συμπεριλαμβανομένων των στυλ, των προδιαγραφών, των τελειών και των εξατομικευμένων λογότυπων για να ταιριάζουν με τις μοναδικές προτιμήσεις σας.
Ο σφυρηλατημένος σχεδιασμός κέντρου αυξάνει το πλάτος χωρίς να θέτει σε κίνδυνο τις δυνατότητες διεύθυνσης και φόρτωσης, παρέχοντας ανώτερη απόκριση του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρένισμα,και στροφές για μια πιο δυναμική εμπειρία οδήγησης.
Η προηγμένη διαδικασία σφυρηλασίας αυξάνει την πυκνότητα του υλικού και τη μηχανική αντοχή χωρίς τήξη σε υψηλές θερμοκρασίες, με αποτέλεσμα την ανώτερη δομική ακεραιότητα και μακροχρόνιες επιδόσεις.