Προσαρμοσμένα 2 τεμάχια πλαστικών αλουμινών με μοτίβο βρόγχου 5X120, υλικό A6061 T6 και πιστοποίηση TUV
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492178
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492178
•Αριθμός OEM:
OEN54492178
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Model NO.: | SS9378 | Type: | Χείλος |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24» |
| Finishing: | έθιμο | Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ |
| Size: | 18" - 24" | H/PCD: | 5x120 |
| ET: | έθιμο | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 | Weight: | 15 kg/16 kg |
| Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες | Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος |
| Wheel Accessories: | Κεντρικό καπάκι |
Περιγραφή προϊόντος
Προσαρμοσμένα μαύρα 2-PC 21 ιντσών πλασμένα κράματα
Τεχνικές προδιαγραφές
| Μέγεθος | 18" - 24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ΕΤ | Τάγμα |
| ΚΠ | 57.1 - 74.1 |
| Υλικό | Α6061 |
| Βάρος (NW/GW) | 15 kg / 16 kg |
| Χρώμα/Τελειοποίηση | Τάγμα |
| Κατηγορία φορτίου | 690kg / 1380lbs |
- Υλικό: A6061 T6 κράμα αλουμινίου
- Κατηγορία φορτίου: Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα VIA/JWL
- Εφαρμογή: Πολυτελή οχήματα πολυτελείας
Γκαλερί προϊόντων
Ασφάλεια
Η κατασκευή με ακρίβεια για να ταιριάζει με τα δεδομένα του μοντέλου του πελάτη, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους για την ασφάλεια που προκαλούνται από ζημιές των εξαρτημάτων και εξασφαλίζοντας βέλτιστες επιδόσεις του οχήματος.
Η κομψότητα
Ολοκληρώστε τις επιλογές προσαρμογής για τους σφυρηλατημένους τροχούς σας, συμπεριλαμβανομένων των στυλ, των προδιαγραφών, των τελειών και των λογότυπων για να ταιριάζουν με την αισθητική του οχήματός σας.
Απόδοση
Οι σφυρηλατημένοι κόμβοι αυξάνουν το πλάτος του κόμβου χωρίς να επηρεάζουν τις δυνατότητες διεύθυνσης και φόρτωσης, παρέχοντας βελτιωμένη ακρίβεια του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρένισμα,και στροφές για μια πιο ευαίσθητη εμπειρία οδήγησης.
Δύναμη
Η προηγμένη διαδικασία σφυρηλάτησης διατηρεί την ακεραιότητα του υλικού χωρίς τήξη σε υψηλές θερμοκρασίες, αυξάνοντας σημαντικά τη μηχανική αντοχή και την αντοχή του τελικού προϊόντος.