5X120 Bijon Aralıklı, A6061 T6 Malzemeli ve TUV Sertifikalı Özel 2 Parçalı Dövme Alaşım Jantlar
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492178
•OE Numarası:
OE54492178
•OEM numarası:
OEN54492178
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Model NO.: | SS9378 | Type: | Jant |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Finishing: | Gelenek | Spoke Type: | Düz Konuşmacı |
| Size: | 18"-24" | H/PCD: | 5x120 |
| ET: | Gelenek | CB: | 57.1-74.1 |
| Material: | A6061 | Weight: | 15kg/16kg |
| Load Rating: | 690kg/1380lbs | Production Capacity: | 50000 adet/Yıl |
| Wheel Accessories: | Orta kapak |
Ürün Açıklaması
Özel Siyah 2 Parçalı 21 İnç Dövme Alaşım Jantlar
Teknik Özellikler
| Boyut | 18" - 24" |
| H/PCD | 5x120 |
| ET | Özel |
| CB | 57.1 - 74.1 |
| Malzeme | A6061 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg / 16kg |
| Renk/Kaplama | Özel |
| Yük Kapasitesi | 690kg / 1380lbs |
- Malzeme: A6061 T6 Alüminyum Alaşım
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL Standartlarına Göre Üretilmiştir
- Uygulama: Premium Lüks Araçlar
Ürün Galerisi
Güvenlik
Aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltmak ve optimum araç performansını sağlamak için müşteri model verilerine uyacak hassas üretim.
Zarafet
Araç estetiğinize uyum sağlamak için stil, özellikler, kaplamalar ve logolar dahil olmak üzere dövme jantlarınız için eksiksiz özelleştirme seçenekleri.
Performans
Dövme göbekler, direksiyon ve yükleme kapasitelerini etkilemeden göbek genişliğini artırır, daha duyarlı bir sürüş deneyimi için hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde gelişmiş araç doğruluğu sağlar.
Dayanıklılık
Gelişmiş dövme işlemi, yüksek sıcaklıkta erime olmadan malzeme bütünlüğünü korur, bitmiş ürünün mekanik mukavemetini ve dayanıklılığını önemli ölçüde artırır.