Toyota 4Y EFI Vorkliftmotor Motor Long Block met 2,2L verplaatsing en benzinebrandstof
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492051
•OE-nummer:
OE54492051
•OEM-nummer:
OEN54492051
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Model NO.: | 4Y | Ignition Mode: | Electric Ignition |
| Cooling Cylinder: | Water-Cooled | Intake Pressure: | Naturally Aspirated |
| Piston Movement: | Reciprocating | Fuel Type: | Gasoline |
| Number of Strokes: | Four-Stroke | Cylinder Arrangement: | L |
| Number of Cylinders: | 4-Cylinder | Engine Power: | 95kw |
| Displacement: | 2.2L | Bore×Stroke: | 81×89.5 mm |
| Compression Ratio: | 10.5 | Rated Power: | 97/5750 kW@r/min |
| Max Torque: | 170/4300~4500 N.m@r/min |
Productbeschrijving
Toyota 4Y EFI Vorklift Complete Motor Motor Long Block
Er is geen kernoplaad vereist
Volledige motoren met lange blokken klaar voor installatie
Productoverzicht
TOSEN presenteert het hoogwaardige Toyota 4Y EFI Vorklift Complete Engine Motor lange blok.
Deze premium motoroplossing wordt vervaardigd door Shaoxing Tosen Auto Part Co., Ltd.,
Een bedrijf met bijna 15 jaar ervaring in de productie van auto-onderdelen.
Belangrijkste kenmerken
- Volledige montage van motoren met lang blok
- Geen kernoplaad vereist
- Elektrisch ontstekingssysteem voor betrouwbare start
- Strenge kwaliteitscontrolestandaarden
- 12 maanden garantie inbegrepen
- 24-uurs klantenservice
Technische specificaties
| Code | 4Y |
| Model | 2.2L |
| Brandstoftype | Gas / benzine |
| Motortype | Verticaal, viercilinder recht (inline), watergekoeld, vier slag, dubbele bovenliggende kampas |
| Verplaatsing | 1.845L |
| Bore * beroerte | 81*89,5 mm |
| Compressieverhouding | 10.5 |
| Nominaal vermogen | 97 kW @ 5750 tpm |
| Max. koppel | 170 N.m @ 4300-4500 tpm |
| Specifiek vermogen | 52.6 kW/l |
| Afmetingen (L*W*H) | 641*613*644 mm |
| Gewicht | 160 kg |
| Uitstootstandaard | GB4 |
Foto's van producten
Producenteninformatie
Shaoxing Tosen Auto Part Co., Ltd.is toegewijd aan het leveren van kwalitatief hoogwaardige motoren.
Met bijna 15 jaar ervaring zijn wij gespecialiseerd in het vervaardigen van auto's en onderdelen voor de automobielindustrie.
in auto-onderdelen voor zowel auto's als vrachtwagens.
Onze missie is om bij te dragen aan de wereld auto-onderdelen industrie door het aanbieden van betrouwbare en efficiënte
Onze fabriek beslaat meer dan 5500 m2 en heeft 150 medewerkers, allen toegewijd.
De Commissie heeft haar goedkeuring gehecht aan een strenge kwaliteitscontrole die ervoor zorgt dat elk product aan de hoogste normen voldoet.
We bieden 24 uur per dag service, 12 maanden garantie en maatwerk om aan specifieke eisen te voldoen.
We verwelkomen klanten over de hele wereld om vruchtbare samenwerking met ons te vestigen.