Toyota 4Y EFI Forklift Motor Motor 2.2L'lik boşluk ve benzin yakıtı ile uzun bloklu
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492051
•OE Numarası:
OE54492051
•OEM numarası:
OEN54492051
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Model NO.: | 4Y | Ignition Mode: | Electric Ignition |
| Cooling Cylinder: | Water-Cooled | Intake Pressure: | Naturally Aspirated |
| Piston Movement: | Reciprocating | Fuel Type: | Gasoline |
| Number of Strokes: | Four-Stroke | Cylinder Arrangement: | L |
| Number of Cylinders: | 4-Cylinder | Engine Power: | 95kw |
| Displacement: | 2.2L | Bore×Stroke: | 81×89.5 mm |
| Compression Ratio: | 10.5 | Rated Power: | 97/5750 kW@r/min |
| Max Torque: | 170/4300~4500 N.m@r/min |
Ürün Açıklaması
Toyota 4Y EFI Forklift Tam Motor Motor Uzun Blok
Temel Şarj Gerekli Değil
Tam uzun bloklu motor montajı kurulum için hazır
Ürün Genel Görünümü
TOSEN, yüksek kaliteli Toyota 4Y EFI Forklift Complete Engine Motor uzun blokunu sunuyor.
Bu premium motor çözümü, Shaoxing Tosen Auto Part Co., Ltd tarafından üretiliyor.
Otomobil yedek parçaları üretiminde yaklaşık 15 yıllık tecrübesi olan bir şirket.
Temel Özellikler
- Tam uzun bloklu motor montajı
- Çekirdek şarjı gerekmez
- Güvenilir bir başlangıç için elektrikli çakma sistemi
- Sıkı kalite kontrol standartları
- 12 aylık garanti dahil
- 24 saat müşteri hizmetleri desteği
Teknik özellikler
| Kod | 4Y |
| Model | 2.2L |
| Yakıt Türü | Gaz / Benzin |
| Motor Türü | Dikey, 4 silindirli düz (düz), su soğutulmuş, dört akımlı, çift üst cam asası |
| Yer değiştirme | 1.845L |
| Sıkıntılı * felç | 81*89.5 mm |
| Sıkıştırma oranı | 10.5 |
| Adlık Güç | 97 kW @ 5750 rpm |
| Maks. Döner | 170 N.m @ 4300-4500 rpm |
| Özel Güç | 52.6 kW/L |
| Boyutlar (L*W*H) | 641*613*644 mm |
| Ağırlık | 160 kg |
| Emisyon Standartı | GB4 |
Ürün Resimleri
Üretici Bilgisi
Shaoxing Tosen Otomotiv Parçası Co., Ltd.Yüksek kaliteli motorlar sağlamaya adanmıştır.
Yaklaşık 15 yıllık tecrübemizle uzmanlaştık.
Araba ve kamyonlar için otomobil yedek parçaları.
Görevimiz güvenilir ve verimli araç parçaları sunarak dünya oto parça endüstrisine katkıda bulunmaktır.
Fabrikamız 5.500 m2'den fazla alanı kaplıyor ve 150 çalışanı istihdam ediyor.
Her ürünün en yüksek standartlara uygun olmasını sağlayan sıkı bir kalite kontrolüne.
24 saatlik servis, 12 aylık garanti ve özel gereksinimleri karşılamak için özel hizmetler sunuyoruz.
Dünya çapında müşterileri bizimle verimli bir işbirliği kurmaya davet ediyoruz.