Τόιοτα 4Y EFI κινητήρας ανεμοφόρου κινητήρα μακρύ μπλοκ με ισχύ 2.2L και καύσιμο βενζίνης
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492051
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492051
•Αριθμός OEM:
OEN54492051
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Model NO.: | 4Y | Ignition Mode: | Electric Ignition |
| Cooling Cylinder: | Water-Cooled | Intake Pressure: | Naturally Aspirated |
| Piston Movement: | Reciprocating | Fuel Type: | Gasoline |
| Number of Strokes: | Four-Stroke | Cylinder Arrangement: | L |
| Number of Cylinders: | 4-Cylinder | Engine Power: | 95kw |
| Displacement: | 2.2L | Bore×Stroke: | 81×89.5 mm |
| Compression Ratio: | 10.5 | Rated Power: | 97/5750 kW@r/min |
| Max Torque: | 170/4300~4500 N.m@r/min |
Περιγραφή προϊόντος
Πλήρης Μηχανή Κινητήρα Toyota 4Y EFI Forklift Long Block
Δεν απαιτείται χρέωση πυρήνα
Πλήρης συναρμολόγηση κινητήρα long block έτοιμη για εγκατάσταση
Επισκόπηση προϊόντος
Η TOSEN παρουσιάζει τον υψηλής ποιότητας κινητήρα Toyota 4Y EFI Forklift Complete Engine Motor long block.
Αυτή η premium λύση κινητήρα κατασκευάζεται από την Shaoxing Tosen Auto Part Co., Ltd.,
μια εταιρεία με σχεδόν 15 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή ανταλλακτικών αυτοκινήτων.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Πλήρης συναρμολόγηση κινητήρα long block
- Δεν απαιτείται χρέωση πυρήνα
- Ηλεκτρικό σύστημα ανάφλεξης για αξιόπιστη εκκίνηση
- Αυστηρά πρότυπα ποιοτικού ελέγχου
- Περιλαμβάνεται εγγύηση 12 μηνών
- 24ωρη υποστήριξη εξυπηρέτησης πελατών
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Κωδικός | 4Y |
| Μοντέλο | 2.2L |
| Τύπος Καυσίμου | Βενζίνη / Πετρέλαιο |
| Τύπος Κινητήρα | Κάθετος, 4-κύλινδρος ευθύγραμμος (εν σειρά), υδρόψυκτος, τετράχρονος, διπλού εκκεντροφόρου άνωθεν |
| Κυβισμός | 1.845L |
| Διάμετρος * Διαδρομή | 81*89.5 mm |
| Λόγος Συμπίεσης | 10.5 |
| Ονομαστική Ισχύς | 97 kW @ 5750 rpm |
| Μέγιστη Ροπή | 170 N.m @ 4300-4500 rpm |
| Ειδική Ισχύς | 52.6 kW/L |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 641*613*644 mm |
| Βάρος | 160 kg |
| Πρότυπο Εκπομπών | GB4 |
Εικόνες προϊόντος
Πληροφορίες Κατασκευαστή
Shaoxing Tosen Auto Part Co., Ltd. αφιερώνεται στην παροχή υψηλής ποιότητας κινητήρων
και ανταλλακτικών για την αυτοκινητοβιομηχανία. Με σχεδόν 15 χρόνια εμπειρίας, ειδικευόμαστε
σε ανταλλακτικά αυτοκινήτων τόσο για αυτοκίνητα όσο και για φορτηγά.
Αποστολή μας είναι να συμβάλουμε στην Παγκόσμια Βιομηχανία Ανταλλακτικών Αυτοκινήτων προσφέροντας αξιόπιστες και αποδοτικές
λύσεις κινητήρων. Το εργοστάσιό μας καλύπτει πάνω από 5.500m² και απασχολεί 150 υπαλλήλους, όλοι δεσμευμένοι
σε αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, διασφαλίζοντας ότι κάθε προϊόν πληροί τα υψηλότερα πρότυπα.
Προσφέρουμε 24ωρη εξυπηρέτηση, 12μηνη εγγύηση και προσαρμοσμένες υπηρεσίες για να καλύψουμε συγκεκριμένες απαιτήσεις.
Καλωσορίζουμε πελάτες από όλο τον κόσμο για να δημιουργήσουμε γόνιμη συνεργασία μαζί μας.