17 inch gesmeed wielen met A6061 T6 materiaal en custom afwerking voor luxe auto's
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492150
•OE-nummer:
OE54492150
•OEM-nummer:
OEN54492150
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Model NO.: | SS9389 | Type: | Rand |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24“ |
| Spoke Type: | Flat Spoke | Size: | 18"- 24" |
| H/PCD: | 5x120 | ET: | aangepast |
| CB: | 57,1-74,1 | Material: | A6061 |
| Weight: | 15 kg/16 kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Finishing: | aangepast | Wheel Accessories: | Centrale dop |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar |
Productbeschrijving
Speciaal Gesmede Lichtmetalen Velgen - 17 Inch Diep Concave Ontwerp
Technische Specificaties
| Maat | 18"-24" |
| Gatenpatroon / PCD | 5x120 |
| Offset (ET) | Custom |
| Center Boring (CB) | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 Aluminium Legering |
| Gewicht (Netto/Bruto) | 15kg/16kg |
| Kleur/Afwerking | Custom |
| Draagvermogen | 690kg/1380lbs |
Belangrijkste Kenmerken
- Materiaal: Premium A6061 T6 Aluminium Legering
- Draagvermogen: Vervaardigd volgens VIA/JWL veiligheidsnormen
- Toepassing: Ontworpen voor luxe voertuigtoepassingen
Productgalerij
Veiligheidstechniek
Precisieproductie om klantvormgegevens te matchen, waardoor veiligheidsrisico's door schade aan accessoires effectief worden verminderd en een optimale pasvorm wordt gegarandeerd.
Custom Elegantie
Volledige aanpassingsopties beschikbaar, inclusief stijlen, specificaties, afwerkingen en aangepaste logo's om de esthetiek van uw voertuig te matchen.
Prestatieverbetering
Gesmede naven vergroten de breedte zonder de stuur- en laadcapaciteiten te beïnvloeden, wat zorgt voor een superieure voertuigrespons bij acceleratie, remmen en bochten nemen voor een wendbaardere rijervaring.
Structurele Sterkte
Het geavanceerde smeedproces verbetert de mechanische sterkte zonder smelten op hoge temperatuur, wat resulteert in superieure duurzaamheid en structurele integriteit.