17 ιντσών πλασμένα τροχούς με υλικό A6061 T6 και εξατομικευμένη τελική επεξεργασία για πολυτελή αυτοκίνητα
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492150
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492150
•Αριθμός OEM:
OEN54492150
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Model NO.: | SS9389 | Type: | Χείλος |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24» |
| Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ | Size: | 18" - 24" |
| H/PCD: | 5x120 | ET: | έθιμο |
| CB: | 57,1-74,1 | Material: | A6061 |
| Weight: | 15 kg/16 kg | Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες |
| Finishing: | έθιμο | Wheel Accessories: | Κεντρικό καπάκι |
| Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος |
Περιγραφή προϊόντος
Σφυρήλατοι Ζάντες Αλουμινίου - Σχεδιασμός Βαθιάς Κοίλανσης 17 ιντσών
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Μέγεθος | 18"-24" |
| Μοτίβο Τρύπας / PCD | 5x120 |
| Offset (ET) | Κατά παραγγελία |
| Κεντρική Οπή (CB) | 57.1-74.1 |
| Υλικό | Κράμα Αλουμινίου A6061 |
| Βάρος (Καθαρό/Μεικτό) | 15kg/16kg |
| Χρώμα/Φινίρισμα | Κατά παραγγελία |
| Φορτίο | 690kg/1380lbs |
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Υλικό: Premium Κράμα Αλουμινίου A6061 T6
- Φορτίο: Κατασκευασμένες σύμφωνα με τα πρότυπα ασφαλείας VIA/JWL
- Εφαρμογή: Σχεδιασμένες για εφαρμογές σε πολυτελή οχήματα
Γκαλερί Προϊόντων
Μηχανική Ασφάλειας
Κατασκευή ακριβείας για αντιστοίχιση δεδομένων καλουπιού πελάτη, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους ασφαλείας που προκαλούνται από ζημιές στα αξεσουάρ και διασφαλίζοντας βέλτιστη εφαρμογή.
Εξατομικευμένη Κομψότητα
Πλήρεις επιλογές προσαρμογής διαθέσιμες, συμπεριλαμβανομένων στυλ, προδιαγραφών, φινιρισμάτων και προσαρμοσμένων λογοτύπων για να ταιριάζουν στην αισθητική του οχήματός σας.
Βελτίωση Απόδοσης
Οι σφυρήλατοι κόμβοι αυξάνουν το πλάτος χωρίς να επηρεάζουν τις δυνατότητες διεύθυνσης και φόρτωσης, παρέχοντας ανώτερη απόκριση του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρενάρισμα και τις στροφές για μια πιο ευέλικτη οδηγική εμπειρία.
Δομική Αντοχή
Η προηγμένη διαδικασία σφυρηλάτησης ενισχύει τη μηχανική αντοχή χωρίς τήξη σε υψηλή θερμοκρασία, με αποτέλεσμα ανώτερη ανθεκτικότητα και δομική ακεραιότητα.