3 stukjes gesmeed auto velgen met aangepaste afwerking in 19-22 inch maten voor luxe voertuigen
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492153
•OE-nummer:
OE54492153
•OEM-nummer:
OEN54492153
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Model NO.: | 2 stuks gesmede wielen | Type: | Rand |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24“ |
| Finishing: | Geborsteld goud, vat gepolijst | Spoke Type: | Flat Spoke |
| Size: | 16“ - 24“ | H/PCD: | 5x120/112/130/114,3 |
| ET: | Aangepast | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Weight: | 15 kg/16 kg |
| Color/Finish: | Brons, zwart, gun metal, zilver, goud, aangepast | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar |
Productbeschrijving
Gesmede 2-delige Custom Velgen - RS6 Stijl
Technische Specificaties
| Maat | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Op Maat |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 T6 |
| Gewicht (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Kleur/Afwerking | Brons, Zwart, Gun Metal, Zilver, Goud, Op Maat |
| Draagvermogen | 690kg/1380lbs |
- Materiaal: A6061 T6 gesmeed aluminium
- Draagvermogen: Vervaardigd volgens VIA/JWL normen
- Ontworpen voor luxe voertuigtoepassingen
Productgalerij
Veiligheid
Nauwkeurig afgestemd op klantmodelgegevens, waardoor veiligheidsrisico's door schade aan accessoires effectief worden verminderd door perfecte pasvorm en fabricagenauwkeurigheid.
Elegantie
Personaliseer uw gesmede velgen naar uw exacte specificaties, inclusief stijlen, afmetingen, afwerkingen en logo's voor een gepersonaliseerde luxe uitstraling.
Prestaties
Gesmede naven vergroten de breedte zonder de stuur- en laadcapaciteiten te beïnvloeden, wat zorgt voor een verbeterde voertuignauwkeurigheid bij acceleratie, remmen en bochtenwerk voor een responsievere rijervaring.
Sterkte
Het smeedproces verbetert de mechanische sterkte zonder smelten op hoge temperatuur, wat resulteert in superieure duurzaamheid en structurele integriteit voor veeleisende toepassingen.