3 części sztuczne opony samochodowe z dopasowanym wykończeniem w rozmiarach 19-22 cali dla luksusowych pojazdów
Nieruchomości handlowe
•Minimalna ilość zamówienia:
10 sztuk
•Cena:
US$ 282.00 / piece
•Standardowe opakowanie:
Karton neutralny, 10 sztuk w kartonie, Wymiary kartonu: 40x30x25 cm, 200 kartonów w pojemniku 20'
•Czas dostawy:
5-8 dni roboczych
•Warunki płatności:
T/T, L/C, PayPal
•Możliwość zaopatrzenia:
5000 sztuk miesięcznie
Podstawowe właściwości
•Numer części:
PN54492153
•Numer OE:
OE54492153
•Numer OEM:
OEN54492153
Masz pytanie? Zapytaj nas
Dane techniczne
| Model NO.: | 2 kute koła PC | Type: | Obrzeże |
| Drive Wheel: | 4x4 | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Finishing: | Szczotkowane złoto, lufa polerowana | Spoke Type: | Płaskie szprychy |
| Size: | 16" - 24" | H/PCD: | 5x120/112/130/114,3 |
| ET: | Dostosowane | CB: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Weight: | 15kg/16kg |
| Color/Finish: | Brąz, czarny, metal pistoletowy, srebrny, złoty, dostosowany | Load Rating: | 690 kg / 1380 funtów |
| Production Capacity: | 50000 sztuk / rok |
Opis produktu
Forgowane 2-częściowe koła na zamówienie - RS6 Style
Specyfikacje techniczne
| Wielkość | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Zindywidualizowane |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiał | A6061 T6 |
| Waga (NW/GW) | 15 kg/16 kg |
| Kolor/wykończenie | Brąz, Czarny, Metal, Srebro, Złoto, Na zamówienie |
| Poziom obciążenia | 690kg/1380lbs |
- Materiał: A6061 T6 aluminiowy
- Poziom obciążenia: wyprodukowany zgodnie z normami VIA/JWL
- Wyposażenie do pojazdów luksusowych
Galeria produktów
Bezpieczeństwo
Precyzyjnie dopasowane do danych modelu klienta, skutecznie zmniejszające zagrożenia dla bezpieczeństwa spowodowane uszkodzeniami akcesoriów dzięki doskonałej montaży i precyzji produkcji.
Elegancja
Dostosowuj swoje koła do swoich dokładnych specyfikacji, w tym stylów, wymiarów, wykończeń i logo dla spersonalizowanego luksusowego wyglądu.
Wydajność
Sforgowane węzły zwiększają szerokość bez wpływu na możliwości kierowania i ładowania, zapewniając zwiększoną dokładność pojazdu w przyspieszaniu, hamowaniu i zakrętach dla bardziej wrażliwej jazdy.
Siła
Proces kształtowania zwiększa wytrzymałość mechaniczną bez topnienia w wysokich temperaturach, co zapewnia wyższą trwałość i integralność konstrukcyjną w wymagających zastosowaniach.