Lüks araçlar için 19-22 inç boyutlarda özel bitirme ile 3 parça dövme araba yelkenleri
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492153
•OE Numarası:
OE54492153
•OEM numarası:
OEN54492153
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Model NO.: | 2 PC Dövme Tekerlekler | Type: | Jant |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Finishing: | Fırçalanmış Altın, Namlu Cilalı | Spoke Type: | Düz Konuşmacı |
| Size: | 16" - 24" | H/PCD: | 5x120/112/130/114,3 |
| ET: | Özelleştirilmiş | CB: | 57.1-74.1 |
| Material: | A6061 T6 | Weight: | 15kg/16kg |
| Color/Finish: | Bronz, Siyah, Silah Metali, Gümüş, Altın, Özelleştirilmiş | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Production Capacity: | 50000 adet/Yıl |
Ürün Açıklaması
Dövme 2 Parça Özel Jantlar - RS6 Stili
Teknik Özellikler
| Boyut | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Özelleştirilmiş |
| CB | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 T6 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Kaplama | Bronz, Siyah, Kurşun Grisi, Gümüş, Altın, Özelleştirilmiş |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
- Malzeme: A6061 T6 dövme alüminyum
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL standartlarına göre üretilmiştir
- Lüks araç uygulamaları için tasarlanmıştır
Ürün Galerisi
Güvenlik
Aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini mükemmel uyum ve üretim hassasiyeti ile azaltarak müşteri model verilerine hassas bir şekilde eşleştirilmiştir.
Zarafet
Kişiselleştirilmiş lüks bir görünüm için stiller, boyutlar, kaplamalar ve logolar dahil olmak üzere dövme jantlarınızı tam özelliklerinize göre özelleştirin.
Performans
Dövme göbekler, direksiyon ve yükleme kabiliyetlerini etkilemeden genişliği artırır, daha duyarlı bir sürüş deneyimi için hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde gelişmiş araç doğruluğu sağlar.
Dayanıklılık
Dövme işlemi, yüksek sıcaklıkta erime olmadan mekanik mukavemeti artırır, zorlu uygulamalar için üstün dayanıklılık ve yapısal bütünlük sağlar.