Superconcave 20X14 Deep Dish Aluminium Alloy Gesmeed 2-Piece Wielen met A6061 T6 Materiaal
Handelsgoederen
•Minimale bestelhoeveelheid:
10 stuks
•Prijs:
US$ 282.00 / piece
•Standaard verpakking:
Neutraal karton, 10 stuks per karton, Kartongrootte: 40x30x25 cm, 200 dozen per 20' GP container
•Levertijd:
5-8 werkdagen
•Betalingsvoorwaarden:
T/t, l/c, paypal
•Leveringscapaciteit:
5.000 stuks per maand
Basis eigenschappen
•Onderdeelnummer:
PN54492173
•OE-nummer:
OE54492173
•OEM-nummer:
OEN54492173
Heeft u een vraag? Vraag het ons
Specificaties
| Wheel Size: | 16“ - 24“ | Hole Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Aangepast | Center Bore: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15KG |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24“ |
| Finishing: | Geborsteld goud, vat gepolijst | Spoke Type: | Flat Spoke |
| Production Capacity: | 50000 stuks/jaar | Wheel Type: | Rand |
| Wheel Model: | 2 stuks gesmede wielen |
Productbeschrijving
Super Concave Custom Wide 20X14 Deep Dish voor Corvette Aluminium Alloy Gesmeed 2-Piece Rim Wheels
Technische specificaties
| Grootte | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Op maat |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiaal | A6061 T6 |
| Gewicht (NW/GW) | 15 kg/16 kg |
| Kleur/afwerking | Bronzen, zwart, pistool metaal, zilver, goud, op maat |
| Beperking van de belasting | 690kg/1380lbs |
- Materiaal: A6061 T6 aluminiumlegering
- Vervaardiging volgens VIA/JWL-normen
- Functie: ontworpen voor luxevoertuigen
Producten galerij
Veiligheid
Volmaakt overeenkomt met de vormgegevens van de klant, waardoor de veiligheidsrisico's door schade aan accessoires door middel van precieze fabricagetoxisten effectief worden verminderd.
Elegantie
Pas uw gesmeed wiel aan met persoonlijke stijlen, specificaties, afwerkingen en logo's om aan de esthetiek van uw voertuig te voldoen.
Prestaties
Gesmeed knooppunten vergroten de breedte zonder invloed te hebben op het stuur en het laden, waardoor het voertuig een superieure nauwkeurigheid heeft bij het versnellen, remmen en bochten voor een snellere rijervaring.
Sterkte
Het smeedproces verbetert de mechanische sterkte zonder dat het materiaal bij hoge temperaturen smelt, wat resulteert in een superieure duurzaamheid en structurele integriteit.