Super Węgiel 20X14 Złożony z aluminium, złożony z aluminium, z A6061 T6
Nieruchomości handlowe
•Minimalna ilość zamówienia:
10 sztuk
•Cena:
US$ 282.00 / piece
•Standardowe opakowanie:
Karton neutralny, 10 sztuk w kartonie, Wymiary kartonu: 40x30x25 cm, 200 kartonów w pojemniku 20'
•Czas dostawy:
5-8 dni roboczych
•Warunki płatności:
T/T, L/C, PayPal
•Możliwość zaopatrzenia:
5000 sztuk miesięcznie
Podstawowe właściwości
•Numer części:
PN54492173
•Numer OE:
OE54492173
•Numer OEM:
OEN54492173
Masz pytanie? Zapytaj nas
Dane techniczne
| Wheel Size: | 16" - 24" | Hole Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Dostosowane | Center Bore: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15 KG |
| Gross Weight: | 16 kg | Load Rating: | 690 kg / 1380 funtów |
| Drive Wheel: | 4x4 | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Finishing: | Szczotkowane złoto, lufa polerowana | Spoke Type: | Płaskie szprychy |
| Production Capacity: | 50000 sztuk / rok | Wheel Type: | Obrzeże |
| Wheel Model: | 2 kute koła PC |
Opis produktu
Super Węglowodany, specjalnie zaprojektowany, szeroki 20X14 głęboki talerz do Corvette Aluminium Alloy Forged 2-piece Rim Wheels
Specyfikacje techniczne
| Wielkość | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Zindywidualizowane |
| CB | 57.1-74.1 |
| Materiał | A6061 T6 |
| Waga (NW/GW) | 15 kg/16 kg |
| Kolor/wykończenie | Brąz, Czarny, Metal, Srebro, Złoto, Na zamówienie |
| Poziom obciążenia | 690kg/1380lbs |
- Materiał: stop aluminiowy A6061 T6
- Poziom obciążenia: wyprodukowany zgodnie z normami VIA/JWL
- Funkcja: Zaprojektowane do pojazdów luksusowych
Galeria produktów
Bezpieczeństwo
Doskonale dopasowuje się do danych o formie klienta, skutecznie zmniejszając zagrożenia bezpieczeństwa spowodowane uszkodzeniami akcesoriów poprzez precyzyjne tolerancje produkcyjne.
Elegancja
Dostosowuj swoje koła z indywidualnymi stylami, specyfikacjami, wykończeniami i logo, aby pasowały do estetyki pojazdu.
Wydajność
Sforgowane węzły zwiększają szerokość bez wpływu na kierowanie i ładowanie, zapewniając lepszą dokładność pojazdu w przyspieszaniu, hamowaniu i zakrętach dla bardziej wrażliwej jazdy.
Siła
Proces kształtowania zwiększa wytrzymałość mechaniczną bez topienia materiału w wysokich temperaturach, co daje lepszą trwałość i integralność konstrukcyjną.