Υπερ-Κονκκώβες 20X14 βαθειά πιάτα αλουμινίου κράμα σφυρηλατημένα 2 τεμάχια τροχούς με υλικό A6061 T6
Εμπορικά Ακίνητα
•Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
10 τεμάχια
•Τιμή:
US$ 282.00 / piece
•Τυπική συσκευασία:
Ουδέτερο χαρτοκιβώτιο, 10 τεμάχια ανά κουτί, Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: 40x30x25 cm, 200 χαρτοκιβώτια αν
•Χρόνος Παράδοσης:
5-8 εργάσιμες
•Όροι πληρωμής:
T/t, l/c, paypal
•Δυνατότητα Προμήθειας:
5.000 Τεμάχια το μήνα
Βασικές Ιδιότητες
•Αριθμός ανταλλακτικού:
PN54492173
•Αριθμός ΟΕ:
OE54492173
•Αριθμός OEM:
OEN54492173
Έχετε μια ερώτηση; Ρωτήστε μας
Προδιαγραφές
| Wheel Size: | 16» - 24» | Hole Pattern: | 5x120/112/130/114.3 |
| Offset: | Προσαρμοσμένο | Center Bore: | 57,1-74,1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15 κιλά |
| Gross Weight: | 16 κιλά | Load Rating: | 690 κιλά/1380 λίβρες |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24» |
| Finishing: | Βουρτσισμένο χρυσό, γυαλισμένο βαρέλι | Spoke Type: | Πλάκα Σπόουκ |
| Production Capacity: | 50000 τεμάχια/έτος | Wheel Type: | Χείλος |
| Wheel Model: | 2 Σφυρήλατα Τροχοί Η/Υ |
Περιγραφή προϊόντος
Super Concave Custom Wide 20X14 Deep Dish για Corvette Ζάντες Αλουμινίου Σφυρήλατες 2-Τεμαχίων
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Μέγεθος | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Προσαρμοσμένο |
| CB | 57.1-74.1 |
| Υλικό | A6061 T6 |
| Βάρος (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Χρώμα/Φινίρισμα | Μπρονζέ, Μαύρο, Gun Metal, Ασημί, Χρυσό, Προσαρμοσμένο |
| Φορτίο | 690kg/1380lbs |
- Υλικό: Κράμα αλουμινίου A6061 T6
- Φορτίο: Κατασκευασμένο σύμφωνα με τα πρότυπα VIA/JWL
- Λειτουργία: Σχεδιασμένο για πολυτελή οχήματα
Γκαλερί Προϊόντων
Ασφάλεια
Ταιριάζει απόλυτα με τα δεδομένα καλουπιού του πελάτη, μειώνοντας αποτελεσματικά τους κινδύνους ασφαλείας που προκαλούνται από ζημιές στα αξεσουάρ μέσω ακριβών ανοχών κατασκευής.
Κομψότητα
Προσαρμόστε τις σφυρήλατες ζάντες σας με εξατομικευμένα στυλ, προδιαγραφές, φινιρίσματα και λογότυπα για να ταιριάζουν στην αισθητική του οχήματός σας.
Απόδοση
Οι σφυρήλατοι κόμβοι αυξάνουν το πλάτος χωρίς να επηρεάζουν την οδήγηση και τη φόρτιση, παρέχοντας ανώτερη ακρίβεια του οχήματος στην επιτάχυνση, το φρενάρισμα και τη στροφή για μια πιο άμεση οδηγική εμπειρία.
Αντοχή
Η διαδικασία σφυρηλάτησης ενισχύει τη μηχανική αντοχή χωρίς τήξη υλικού σε υψηλές θερμοκρασίες, με αποτέλεσμα ανώτερη ανθεκτικότητα και δομική ακεραιότητα.