A6061 T6 malzemesi ile süper konkav 20X14 derin tabak alüminyum alaşım dövme 2 parça tekerlekler
Ticaret Mülkleri
•Minimum Sipariş Miktarı:
10 adet
•Fiyat:
US$ 282.00 / piece
•Standart Paketleme:
Nötr karton, karton başına 10 adet, Karton boyutu: 40x30x25 cm, 20' GP konteyner başına 200 kart
•Teslimat süresi:
5-8 iş günü
•Ödeme Koşulları:
T/T, L/C, PayPal
•Tedarik Yeteneği:
Ayda 5.000 Adet
Temel Özellikler
•Parça Numarası:
PN54492173
•OE Numarası:
OE54492173
•OEM numarası:
OEN54492173
Bir Sorunuz mu var? Bize Sorun
Özellikler
| Wheel Size: | 16" - 24" | Hole Pattern: | 5x120/112/130/114,3 |
| Offset: | Özelleştirilmiş | Center Bore: | 57.1-74.1 |
| Material: | A6061 T6 | Net Weight: | 15kg |
| Gross Weight: | 16kg | Load Rating: | 690kg/1380lbs |
| Drive Wheel: | 4WD | Wheel Hub Diameter: | 18-24" |
| Finishing: | Fırçalanmış Altın, Namlu Cilalı | Spoke Type: | Düz Konuşmacı |
| Production Capacity: | 50000 Adet/Yıl | Wheel Type: | Jant |
| Wheel Model: | 2 PC Dövme Tekerlekler |
Ürün Açıklaması
Corvette Alüminyum Alaşımlı Dövme 2 Parçalı Jant Tekerlekleri için Süper Konkav Özel Geniş 20X14 Derin Çanak
Teknik Özellikler
| Boyut | 16" - 24" |
| H/PCD | 5x120/112/130/114.3 |
| ET | Özel |
| CB | 57.1-74.1 |
| Malzeme | A6061 T6 |
| Ağırlık (NW/GW) | 15kg/16kg |
| Renk/Kaplama | Bronz, Siyah, Gümüş Gri, Gümüş, Altın, Özel |
| Yük Kapasitesi | 690kg/1380lbs |
- Malzeme: A6061 T6 alüminyum alaşımı
- Yük Kapasitesi: VIA/JWL standartlarına göre üretilmiştir
- İşlev: Lüks araçlar için tasarlanmıştır
Ürün Galerisi
Güvenlik
Müşteri kalıp verileriyle mükemmel uyum sağlar, hassas üretim toleransları sayesinde aksesuar hasarından kaynaklanan güvenlik tehlikelerini etkili bir şekilde azaltır.
Zarafet
Aracınızın estetiğine uyum sağlamak için dövme jantlarınızı kişiselleştirilmiş stiller, özellikler, kaplamalar ve logolarla özelleştirin.
Performans
Dövme göbekler, direksiyon ve yüklemeyi etkilemeden genişliği artırır, hızlanma, frenleme ve viraj alma işlemlerinde üstün araç doğruluğu sağlayarak daha duyarlı bir sürüş deneyimi sunar.
Güç
Dövme işlemi, yüksek sıcaklıklarda malzeme eritmeden mekanik mukavemeti artırır, bu da üstün dayanıklılık ve yapısal bütünlük sağlar.