120dB Dual-Tone Elektromagnetische Hoorn voor Auto's - High Pitch Snail Horn met 12V Spanning
Handelsgoederen
Basis eigenschappen
| Model NO.: | DL175 | Speaker Design: | Tweeter |
| Shape: | slak | Material: | plastic |
| Sound Frequency: | Hoge toonhoogte | Voltage: | 12v/24v |
| Current: | 3A | Energy Mechanism: | Elektromagnetisch |
| dB Rating: | 120dB | Coil Material: | Koper |
| Diameter: | 80 mm | Frequency Range: | Hoog: 510 Hz/laag: 420 Hz |
| Gross Weight: | 10 kg | Transport Package: | 39*42,5*50 |
| Service Life: | 100000 keer |
| Modelnummer | DL175 |
| Merknaam | WUSHI |
| Materiaal | ABS |
| Diameter | 80 mm |
| Spanning | 12V/24V |
| Stroom | 3A |
| Type | Elektrische hoorn |
| Diensten | ODM/OEM |
| OE NO. | Algemeen |
| Pakket | 30/verpakking |
| Frequentie. | Hoog: 510Hz / laag: 420Hz |
| Certificaten | Emark 9, ISO9001 |
- Een luide en heldere geluidsopname zorgt voor een effectieve veiligheidsborging tijdens het reizen
- Hoogwaardige grondstoffen zorgen voor een levensduur van het product tot 100.000 cycli
- Een strak, modern ontwerp voor een gemakkelijke installatie en een superieure geluidskwaliteit
- Wetenschappelijk en nauwkeurig ontworpen ontwerp is waterdicht en verhindert het binnendringen van stof
- Strenge milieutests zorgen voor prestaties onder extreme omstandigheden
- Precieze productietechnologie garandeert de stabiliteit en betrouwbaarheid van het product
- E-mark gecertificeerd, voldoet aan Europese en Amerikaanse marktnormen
Changzhou Wushi Electrical Equipment Factory is gespecialiseerd in elektrische luidsprekers voor auto's en motorfietsen.000 vierkante meter met 100 werknemers, waaronder 10 technische professionals.
Onze elektrische luidsprekers van het merk "Five Lions" en de serie "Steforce" staan bekend om hun uitstekende kwaliteit en concurrerende prijzen.Onze producten hebben een grote vraag binnen het land en hebben een sterke verkoop in de Zuidoost-Aziatische en Noord-Amerikaanse markten.
We houden ons aan het principe van "kwaliteit eerst, service eerst, continue verbetering en innovatie om aan de behoeften van klanten te voldoen" en handhaven "nul defect, nul klachten" als ons kwaliteitsdoel.