120dB Δύο τόνους Ηλεκτρομαγνητικό ηλεκτρικό κέρατο για αυτοκίνητα - Κέρατο σαλιγκαριού υψηλής έντασης με τάση 12V
Εμπορικά Ακίνητα
Βασικές Ιδιότητες
| Model NO.: | DL175 | Speaker Design: | Τουίτερ |
| Shape: | σαλιγκάρι | Material: | πλαστική ύλη |
| Sound Frequency: | Υψηλό ύφος | Voltage: | 12v/24v |
| Current: | 3Α | Energy Mechanism: | Ηλεκτρομαγνητικός |
| dB Rating: | 120dB | Coil Material: | Χαλκός |
| Diameter: | 80 χλστ | Frequency Range: | Υψηλό: 510Hz/Χαμηλό:420Hz |
| Gross Weight: | 10 κιλά | Transport Package: | 39*42,5*50 |
| Service Life: | 100000 φορές |
| Αριθμός Μοντέλου | DL175 |
| Μάρκα | WUSHI |
| Υλικό | ABS |
| Διάμετρος | 80mm |
| Τάση | 12V/24V |
| Ρεύμα | 3A |
| Τύπος | Ηλεκτρική Κόρνα |
| Υπηρεσία | ODM/OEM |
| OE NO. | Universal |
| Συσκευασία | 30/συσκευασία |
| Συχνότητα | Υψηλή: 510Hz / Χαμηλή: 420Hz |
| Πιστοποιητικά | Emark 9, ISO9001 |
- Η δυνατή και καθαρή ηχητική έξοδος παρέχει αποτελεσματική διασφάλιση ασφάλειας για τα ταξίδια
- Υψηλής ποιότητας πρώτες ύλες εξασφαλίζουν διάρκεια ζωής προϊόντος έως και 100.000 κύκλους
- Κομψός, μοντέρνος σχεδιασμός για ευκολότερη εγκατάσταση και ανώτερη ποιότητα ήχου
- Επιστημονικός, σχεδιασμός ακριβείας αδιαβροχοποιεί αποτελεσματικά και αποτρέπει την είσοδο σκόνης
- Αυστηρές περιβαλλοντικές δοκιμές διασφαλίζουν την απόδοση σε ακραίες συνθήκες
- Η τεχνολογία κατασκευής ακριβείας εγγυάται τη σταθερότητα και την αξιοπιστία του προϊόντος
- Πιστοποιημένο E-mark, πληροί τα ευρωπαϊκά και αμερικανικά πρότυπα αγοράς
Το εργοστάσιο ηλεκτρικού εξοπλισμού Changzhou Wushi ειδικεύεται σε ηλεκτρικά ηχεία για αυτοκίνητα και μοτοσικλέτες. Ιδρύθηκε το 1995, η εγκατάστασή μας καλύπτει 5.000 τετραγωνικά μέτρα με 100 υπαλλήλους, συμπεριλαμβανομένων 10 επαγγελματιών τεχνικών.
Τα ηλεκτρικά ηχεία μας της μάρκας "Five Lions" και της σειράς "Steforce" είναι γνωστά για την εξαιρετική ποιότητα και τις ανταγωνιστικές τιμές, κερδίζοντας ομόφωνη έγκριση πελατών. Τα προϊόντα μας έχουν μεγάλη ζήτηση εγχώρια και απολαμβάνουν ισχυρές πωλήσεις στις αγορές της Νοτιοανατολικής Ασίας και της Βόρειας Αμερικής.
Τηρούμε την αρχή "η ποιότητα πρώτα, η εξυπηρέτηση πρώτα, η συνεχής βελτίωση και η καινοτομία για την κάλυψη των αναγκών των πελατών" και διατηρούμε "μηδενικά ελαττώματα, μηδενικές καταγγελίες" ως στόχο ποιότητας.