TPU auto wrap vinyl roll met anti-krab UV proof en 7,5 mil dikte voor verf bescherming
Handelsgoederen
Basis eigenschappen
| Material: | 100% geïmporteerde TPU | Thickness: | 7,5 miljoen |
| Size: | 1,52mx15m | Package Size: | 161 cm * 20 cm * 19 cm |
| Package Weight: | 12.0000 kg | Production Capacity: | 10000/maand |
| Type: | Getinte film | Color: | Meerkleurig |
| Warranty: | 10 jaar | Temperature Resistance: | Hoog |
| Antistatic Ability: | Goed | Adhesion: | Goed en stabiel |
| Peel Off: | Eenvoudig | Anti-explosion: | Leuk |
| Heat Insulation: | Leuk |
| Belangrijkste voordelen | Super glanzende kleur, super helderheid, gemakkelijk te installeren, sterke anti-fouling vermogen, warm zelfherstel |
|---|---|
| Materiaal | 100% geïmporteerd TPU |
| Garantie | 10 jaar |
| Merknaam | Dmis |
| Type auto glazen sticker | Autoverfbeschermingsfilm |
| Grootte | 1.52m x 15m |
| Kleur | Meerdere kleuren |
| Transportpakket | Neutrale exportverpakkingen |
| Oorsprong | China (Verenigd Koninkrijk) |
| Dikte | 7.5mil |
- Uitstekend antistatisch vermogen
- Sterke en consistente hechting
- Makkelijk af te schillen zonder residu
- Hoogtemperatuurweerstand
- Vervaardiging in stofvrije schoonruimtes
- Ontploffings-, warmte- en stralingsdempende eigenschappen
- Geen residu na verwijdering
- Garantie van 10 jaar tegen bubbels en kleurvervaging
| Pakketgrootte | 161 cm × 20 cm × 19 cm |
|---|---|
| Bruto gewicht van het pakket | 12.0000kg |
Guangzhou Dmis Window Film is een professionele autofilmfabrikant en groothandelaar opgericht in 2012.Verpakking van vinyl, Solar Control Window Film, Building Glass Film en Safety Security Film.
Met meer dan 11 jaar ervaring in de autofilmindustrie, is Dmis gespecialiseerd in hoogwaardige nano keramische film, nano koolstoffilm en verfbeschermingsfilm met uitstekende IRR, UVR,superkrabvast coatingDe kwaliteitscontrole blijft onze hoogste prioriteit om klanttevredenheid en uitmuntendheid in het bedrijfsleven te waarborgen.
A: Over het algemeen verpakken we onze goederen in neutrale witte dozen en bruine kartonnen. Als u een legaal geregistreerd patent hebt, kunnen we de goederen in uw merkdozen verpakken nadat we uw machtigingsbrieven hebben gekregen.
A: T/T 30% als aanbetaling, en 70% voor levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
A: EXW, FOB, CIF.
A: Over het algemeen duurt het 3 tot 5 werkdagen na ontvangst van uw vooruitbetaling. De specifieke levertijd hangt af van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling.
A: Ja, we kunnen produceren door uw monsters of technische tekeningen.
A: We kunnen gratis monsterboek leveren voor klanten, maar de klanten moeten de koerierkosten betalen.
A: Ja, we hebben een professionele QC groep om alle goederen te testen voor levering.
A: 1. We houden goede kwaliteit en concurrerende prijs om ervoor te zorgen dat onze klanten profiteren; 2. We respecteren elke klant als onze vriend en we doen oprecht zaken en maken vrienden met hen,Waar ze ook vandaan komen..