Boya Koruması İçin Çizilmez UV Korumalı ve 7.5mil Kalınlığında TPU Araç Kaplama Vinil Rulo
Ticaret Mülkleri
Temel Özellikler
| Material: | %100 İthal TPU | Thickness: | 7.5mil |
| Size: | 1.52mx15m | Package Size: | 161cm*20cm*19cm |
| Package Weight: | 12.0000kg | Production Capacity: | 10000/ay |
| Type: | Renkli Film | Color: | Çok Renkli |
| Warranty: | 10 yıl | Temperature Resistance: | Yüksek |
| Antistatic Ability: | İyi | Adhesion: | İyi ve istikrarlı |
| Peel Off: | Kolay | Anti-explosion: | Güzel |
| Heat Insulation: | Güzel |
| Ana Avantajlar | Süper parlak renkli, süper parlaklık, kolay kurulum, güçlü kirlenme önleyici yetenek, sıcak kendi kendini iyileştirme |
|---|---|
| Malzeme | 100% İthal TPU |
| Garanti | 10 yıl |
| Marka Adı | Dmis |
| Araç Camı Etiketi Türü | Araç Boyası Koruma Filmi |
| Boyut | 1.52m x 15m |
| Renk | Çok Renkli |
| Taşıma Paketi | Nötr İhracat Ambalajı |
| Menşei | Çin (Anakara) |
| Kalınlık | 7.5mil |
- Mükemmel antistatik yetenek
- Güçlü ve tutarlı yapışma
- Kalıntı bırakmadan kolay soyulur
- Yüksek sıcaklık dayanımı
- Tozsuz temiz odalarda üretilmiştir
- Patlama önleyici, ısı yalıtımı ve parlama önleyici özellikler
- Çıkarıldıktan sonra kalıntı bırakmaz
- Baloncuklara ve renk solmasına karşı 10 yıl garanti
| Paket Boyutu | 161cm × 20cm × 19cm |
|---|---|
| Paket Brüt Ağırlığı | 12.0000kg |
Guangzhou Dmis Window Film, 2012 yılında kurulmuş profesyonel bir araç filmi üreticisi ve toptancısıdır. Ürün yelpazemiz Araç Cam Filmi, Araç Boyası Koruma Filmi, Araç Far Filmi, Kaplama Vinil, Güneş Kontrol Cam Filmi, Bina Cam Filmi ve Güvenlik Filmi içermektedir.
Araç filmi sektöründe 11 yılı aşkın deneyime sahip Dmis, mükemmel IRR, UVR, süper çizilmez kaplama, laminasyon ve üstün yapıştırıcı teknolojisine sahip yüksek kaliteli nano seramik film, nano karbon film ve boya koruma filmi konusunda uzmanlaşmıştır. Müşteri memnuniyetini ve iş mükemmelliğini sağlamak için kalite kontrol en önemli önceliğimizdir.
C: Genellikle, ürünlerimizi nötr beyaz kutularda ve kahverengi kartonlarda paketleriz. Yasal olarak kayıtlı patentiniz varsa, yetki mektuplarınızı aldıktan sonra ürünleri markalı kutularınızda paketleyebiliriz.
C: T/T %30 depozito olarak ve %70 teslimattan önce. Bakiyeyi ödemeden önce ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını size göstereceğiz.
C: EXW, FOB, CIF.
C: Genellikle, avans ödemenizi aldıktan sonra 3 ila 5 iş günü sürecektir. Belirli teslimat süresi, ürünlere ve siparişinizin miktarına bağlıdır.
C: Evet, numuneleriniz veya teknik çizimlerinizle üretim yapabiliriz. Kalıpları ve armatürleri inşa edebiliriz.
C: Müşterilere ücretsiz numune kitabı tedarik edebiliriz, ancak müşterilerin kurye maliyetini ödemesi gerekir.
C: Evet, teslimattan önce tüm ürünleri test etmek için profesyonel QC grubumuz var.
C: 1. Müşterilerimizin fayda sağlamasını sağlamak için iyi kaliteyi ve rekabetçi fiyatı koruyoruz; 2. Her müşteriye arkadaşımız olarak saygı duyuyoruz ve nereden geldiklerine bakılmaksızın onlarla samimiyetle iş yapıyor ve arkadaş oluyoruz.