TPU Car Wrap Winylowa rolka z anty-śramkową UV Proof i 7,5 mil grubości dla ochrony farby
Nieruchomości handlowe
Podstawowe właściwości
| Material: | 100% importowanego TPU | Thickness: | 7,5 mil |
| Size: | 1,52 mx 15 m | Package Size: | 161cm*20cm*19cm |
| Package Weight: | 12,0000 kg | Production Capacity: | 10000/miesiąc |
| Type: | Przyciemniana folia | Color: | Multi kolor |
| Warranty: | 10 lat | Temperature Resistance: | Wysoki |
| Antistatic Ability: | Dobry | Adhesion: | Dobre i stabilne |
| Peel Off: | Łatwy | Anti-explosion: | Ładny |
| Heat Insulation: | Ładny |
| Główne zalety | Super błyszczący kolor, super jasność, łatwe w instalacji, silna zdolność anty-przeszkodzenia, gorący samoleczenie |
|---|---|
| Materiał | 100% importowanego TPU |
| Gwarancja | 10 lat |
| Nazwa marki | Dmis |
| Rodzaj naklejki ze szkła samochodowego | Film ochronny farby samochodowej |
| Wielkość | 1.52m x 15m |
| Kolor | Wielokolorowe |
| Pakiet transportowy | Neutralne opakowania eksportowe |
| Pochodzenie | Chiny (kontynent) |
| Gęstość | 7.5ml |
- Doskonała zdolność antystatyczna
- Silne i trwałe przyczepienie
- Łatwe do zrzucenia bez pozostałości
- Odporność na wysokie temperatury
- Wytwarzanie w czystej pomieszczeniu wolnej od pyłu
- Właściwości przeciwwybuchowe, izolacyjne i przeciwbroniarne
- Brak pozostałości po usuwaniu
- Dziesięcioletnia gwarancja na pęcherze i zanik koloru
| Wielkość opakowania | 161cm × 20cm × 19cm |
|---|---|
| Waga brutto opakowania | 12.0000kg |
Guangzhou Dmis Window Film jest profesjonalnym producentem folii samochodowej i hurtownikiem założonym w 2012 r. Nasza gama produktów obejmuje folie do okien samochodowych, folie ochronne farby samochodowej, folie do reflektorów samochodowych,Owijanie winylowe, folia okienna do sterowania energią słoneczną, folia szklana do budynków i folia zabezpieczająca.
Z ponad 11-letnim doświadczeniem w branży folii samochodowych, Dmis specjalizuje się w wysokiej jakości nanofolii ceramicznych, nanofolii węglowej i folii ochronnej farby z doskonałą IRR, UVR,powłoka supernieśramnaKontrola jakości pozostaje naszym najwyższym priorytetem w celu zapewnienia zadowolenia klientów i doskonałości biznesowej.
A: Ogólnie rzecz biorąc, pakujemy nasze towary w neutralnych białych pudełkach i brązowych kartonach.
A: T / T 30% depozytu, a 70% przed dostawą. Pokażemy zdjęcia produktów i pakietów przed zapłatą salda.
A: EXW, FOB, CIF.
A: Ogólnie rzecz biorąc, zajmie to od 3 do 5 dni roboczych po otrzymaniu płatności zaliczkowej.
A: Tak, możemy wyprodukować według próbek lub rysunków technicznych.
A: Możemy dostarczyć bezpłatną książkę próbkową dla klientów, ale klienci muszą zapłacić koszt kuriera.
A: Tak, mamy profesjonalną grupę QC do testowania wszystkich towarów przed dostawą.
A: 1. Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić korzyści naszym klientom; 2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i zaprzyjaźniamy się z nimi,Nieważne skąd pochodzą..